• Pierwszy dzień jesieni

• Z wielkim koszem idzie jesień po lesie. Co w tym koszu Pani Jesień nam niesie?🍎

23 września dzieci z przedszkola oraz młodsi uczniowie naszej szkoły powitali nową porę roku. 🍂🍂🍁🍄
            Pani Jesień z koszem swoich jesiennych darów przedstawiła się, pokazała dary , które ze sobą przyniosła, a żeby wszystkie nowe wiadomości dobrze się utrwaliły porozmawiała z dziećmi o cechach charakterystycznych dla Jesieni i o tym co się zmienia w przyrodzie. Dzieci wspólnie z Panią Jesienią zaśpiewały jesienną piosenkę i na koniec poczęstowały się przepysznymi owocami. Mamy nadzieję, że tak miło powitana jesień nie będzie nudna i zimna, ale ciepła i bogata w jesienne skarby!🍂🍄🌞

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

• 20 września obchodziliśmy bardzo ważne święto- DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA.🥳

Tego dnia na dzieci czekało wiele niespodzianek i atrakcji. Dzień rozpoczął się od wizyty burmistrza pana Mateusza Federa, który przybył złożyć przedszkolakom życzenia i wręczyć słodki upominek. Następnie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkurencjach, tańców przy ulubionych przebojach muzyki.
            Oczywiście nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku- tego co maluchy lubią najbardziej.🍭

Radość i uśmiech na buziach dzieci świadczyły o wspaniałej zabawie. 💃🕺🤩

Wszystkim maluchom i starszakom zostały złożone życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil
            w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą. Na koniec dzieci otrzymały dyplomy oraz medale super przedszkolaków.

Przedszkolaki niech Wasze marzenia się spełniają!!! 😊

• LEKKOATLETYCZNE NADZIEJE OLIMPIJSKIE

• LEKKOATLETYCZNE NADZIEJE OLIMPIJSKIE 2022

16 września na nowo wybudowanym stadionie lekkoatletycznym w Gorzowie Wielkopolskim odbyły się kwalifikacje wojewódzkie pod nazwą „Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie”. Kadra naszej szkoły – licząca 16 osób – godnie rywalizowała wśród zawodników z całego województwa i zaprezentowała umiejętności nabyte podczas zajęć wychowania fizycznego oraz treningów lekkoatletycznych.
            Ponad 500 młodych adeptów Królowej Sportu z roczników 2011 i 2012 rywalizowało w dwuboju (do wyboru mieli konkurencję biegową – 60m lub 300m i techniczną - rzut piłeczką palantową lub skok w dal albo skok wzwyż). Dodatkową mobilizacją były zagrzewające młodzież do walki znakomite sportsmenki w osobach:
            - dwukrotnej medalistki Igrzysk Olimpijskich z Tokio
            - Małgorzaty Hołub-Kowalik (foto)
            - Mistrzyni Europy Juniorek na 400m– gorzowianki Korneli Lesiewicz.

Podczas zawodów wyłoniono drużynę województwa lubuskiego na Finały Ogólnopolskie „Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich”.

DZIĘKI FANTASTYCZNYM WYNIKOM SZYMON CHYBOWSKI ZOSTAŁ ZAKWALIFIKOWANY DO WYŻEJ WYMIENIONEJ DRUŻYNY I BĘDZIE REPREZENTOWAŁ NASZE WOJEWÓDZTWO w dniach
            30.09-01.10.2022r. w Warszawie na obiektach stołecznej AWF. BRAWO LEKKOATLECI, POWODZENIA SZYMON!

Pełne wyniki: https://files.fm/u/ygvwznft6

• DOŻYWIANIE

• W roku szkolnym 2022/2023 opłaty za obiady wpłacamy na nr konta:

SZKOŁA PODSTAWOWA W BOBRÓWKU

66836200050399182220000150

Dowód wpłaty musi zawierać:

Tytuł przelewu: WPŁATA ZA OBIADY MC...............

IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA

Opłaty przyjmowane będą tylko na konto bankowe.