• Konkurs "MOJA GRA PLANSZOWA"

• Zapraszamy

wszystkich uczniów i ich rodziny

do udziału konkursie

pod hasłem „Moja gra planszowa”.

Jeżeli w dobie smartfonów, tabletów, komputerów i konsoli chce Wam się jeszcze rzucić kostką i przesunąć pionkiem to ten konkurs jest właśnie dla Was.

Zapoznajcie się z regulaminem w zakładce SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE  i wspólnie stwórzcie swoją własną grę planszową.

• "PIERWSZE OZNAKI WIOSNY"- konkurs fotograficzny

• 21 marca rozpoczyna się kalendarzowa wiosna. Każdego dnia dostrzegamy coraz dłuższe i cieplejsze dni, a także powoli budzącą się do życia przyrodę i rozkwitające wiosenne kwiaty. Zachęcamy uczniów klas I – VIII do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Fotograficznym „Pierwsze oznaki wiosny”.

Tematem pracy konkursowej jest przedstawienie na fotografii „Pierwszych oznak wiosny”. Zadaniem uczestników jest uchwycić najciekawsze momenty, przedstawiające budzącą się do życia przyrodę w najbliższej okolicy.

Prace  (zdjęcia) należy przesłać na adres mailowy szkoły spbobrowko@strzelce.edu.pl do dnia 20.03.2023 r.

Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie trzy fotografię. Podpisane zdjęcie powinno zawierać informacje: tytuł pracy, imię i nazwisko, klasę.

Pracę będą oceniane wg następujących kryteriów:
            - trafność i poprawność ukazania tematu pracy;
            - jakość wykonania;
            - oryginalność i pomysłowość.

Zespół Szkoły Promującej Zdrowie nagrodzi najciekawsze prace uczestników. Ogłoszenie wyników – 21 marca 2023 r.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie!

• Aktywna przerwa

• Aktywna przerwa trwa w najlepsze!

Tym razem do jej przeprowadzenia zostały wykorzystane chusty animacyjne.

Jest to wielobarwna tkanina, która przyciąga wzrok i zachęca do wspólnej zabawy. Ciekawi nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Można ją podrzucać ,chować się pod nią, przetaczać różne przedmioty czy też tańczyć z nią, a przede wszystkim pozwala pozytywnie spożytkować energię. I tak właśnie było w miniony piątek.
            Uśmiech i radość na twarzach uczniów wyraża więcej niż tysiąc słów 😊

• Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

• Szanowni Państwo!

Dnia 1 marca 2023r. rozpoczyna się rekrutacja do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Kremera w Bobrówku.

Ważne terminy:

-22-28 lutego 2023 r. składanie deklaracji kontynuowania edukacji przedszkolnej,

- 1-31 marca 2023r. składanie wniosków o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego.

Wnioski o przyjęcie dziecka znajdują się  w zakładce Informacje dla rodziców oraz w szkolnym sekretariacie.

Wymagane dokumenty prosimy składać w szkolnym sekretariacie do dnia 31 marca 2023r.

• Spotkanie integracyjne

• Dziś uczniowie klasy IV uczestniczyli w niezwykłym spotkaniu, podczas którego poznali swoją koleżankę z klasy Marysię , która realizuje obowiązek szkolny w Ośrodku „Bratek” w Barlinku. Cieszymy się, że Marysia odwiedziła naszą szkołę i świetnie bawiła się w towarzystwie nowych koleżanek i kolegów, a z rąk Pana Dyrektora otrzymała piękny okolicznościowy medal z logo naszej szkoły. Już zaplanowaliśmy kolejne spotkania z nadziejà, że wspólnie spędzony czas będzie początkiem pięknych nowych przyjaźni.

• ❤️❤️❤️Walentynki w naszej szkole ❤️❤️❤️

• Samorząd Uczniowski z okazji Walentynek zorganizował tradycyjną Pocztę Walentynkową. Uczniowie bardzo chętnie i z dużym zaangażowaniem przygotowywali kartki walentynkowe i wkładali do skrzynki.

W dniu dzisiejszym w naszej szkole obowiązywał kolor CZERWONY – co łatwo można było zaobserwować na szkolnym korytarzu.

Podczas aktywnej przerwy walentynkowi listonosze rozdali korespondencję od tajemniczych wielbicieli pod właściwy adres 😊

Z okazji Walentynek składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia, szczęścia miłości i powodzenia :-)

• Lubuska Olimpiada Młodzieży

• Czy nieduża, wiejska szkoła jest w stanie rywalizować w sporcie na równi ze szkołami z wielotysięcznych miast? Nasi uczniowie udowadniają, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych!

Jesteśmy na półmetku rywalizacji Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w roku szkolnym 2022/23 i w klasyfikacji generalnej w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkoła Podstawowa w Bobrówku plasuje się na znakomitym piątym miejscu (107 sklasyfikowanych szkół z całego województwa).

Ogromne

gratulacje

za dotychczasową pracę! Powodzenia w kolejnych zawodach, które powrócą już w marcu – sporty drużynowe.

Szczegółowe wyniki: