• Wizyta w Filharmonii Gorzowskiej

• Czwartkowy poranek uczniowie klas I-III spędzili w gmachu Filharmonii Gorzowskiej. Uczestniczyli w zajęciach Akademii Muzyki „Wiedeń się bawi!”.
            Poznali słynną rodzinę Straussów i ich twórczość.

Zabawa połączona z nauką to wielka przyjemność.

• Mistrzostwa powiatu w siatkówce chłopców

• Trzeci w powiecie!

Chłopcy walczyli do końca i dzięki wygranej w meczu o trzecie miejsce przeciwko drużynie SP nr 2 w Drezdenku wywalczyli brązowy medal mistrzostw powiatu w siatkówce! 👏👏👏

Gratulacje Panowie i powodzenia w dalszym reprezentowaniu naszej placówki! 👊

• Mistrzostwa powiatu w siatkówce

• Poznajecie te dziewczyny? To mistrzynie powiatu w siatkówce! 🏐🏐🏐

Kciuki trzymamy również za chłopców, którzy już jutro powalczą o mistrzostwo powiatu w Drezdenku.

Ależ się dzieje! 🥳🥳🥳

• Mistrzostwa powiatu w koszykówce dziewcząt

• Hej, hej - czy to NBA?🏀🏀🏀

W Zwierzynie miały dziś miejsce Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt, w których nasza reprezentacja po zaciętej i wyrównanej walce zajęła czwarte miejsce.👏👏👏
            A już w najbliższy czwartek czas na chłopców, którzy swoje zawody rozegrają w Szkole Podstawowej nr 2 w Strzelcach Krajeńskich.

Gratulacje dla Dziewcząt!🙌
            Panowie - Powodzenia!

• Wyścigi rzędów

• 2 marca odbył się w naszej szkole Turniej Gier i Zabaw Ruchowych. Uczestniczyły w nim drużyny klas III ze wszystkich szkół podstawowych gminy Strzelce Krajeńskie. Zawodnicy brali udział w różnorodnych konkurencjach rzutnych, skocznych i bieżnych. Każdy z nich miał szansę wykazać się własnymi sportowymi umiejętnościami i mógł zaimponować przeciwnikom z innych drużyn swoją wolą walki. Rywalizacja zespołów była bardzo zacięta. Wszyscy zawodnicy wkładali dużo siły oraz serca w to, aby to ich drużyna odniosła zwycięstwo. Niezwykłe emocje towarzyszyły wszystkim do ostatniej sekundy, a głośny doping  starszych kolegów trwał  do samego końca zmagań. Na zakończenie każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar i medale. Nasza szkolna reprezentacja zajęła II miejsce. Wszystkim drużynom dziękujemy za świetną sportową zabawę. Turniej odbył się w ramach programu Szkoła Promująca Zdrowie.

• ŻOŁNIERZE WYKLĘCI

• "Ponieważ żyli prawem 🐺
            historia o nich głucho milczy..."

1 marca w naszej szkole obchodzili
            śmy Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych". Obchody szkolne patronatem objął @Wojewoda Lubuski. O tych Niezłomnych bohaterach opowiadali uczniowie z kl. VIII: Amelia, Błażej, Gracjan, Tamara i Weronika. Było dużo ciekawych informacji oraz zdjęć. Młodsi uczniowie otrzymali komiksy przybliżające postać Wyklętych, natomiast uczniowie klas starszych sprawdzali się w szkolnym turnieju "Pokonaj przeszkody tak jak Wyklęci".