• Dzień Babci i Dziadka w klasie I

• Dziś w klasie pierwszej odbyło się wyjątkowe spotkanie, na które uczniowie zaprosili swoje babcie,a także dziadków. 😍
            By podziękować za trud, cierpliwość i ogrom miłości, jakim na co dzień babcia z dziadkiem obdarowują swoje wnuczęta, uczniowie przygotowali słodki poczęstunek, a także kilka ciekawych zabaw. Dziadkowie mieli okazję sprawdzić, jak dobrze znają swoje wnuczęta. Kalambury, quiz to tylko część z zabaw, które się odbyły.
            Na zakończenie spotkania każdy zrobił pamiątkowe zdjęcie w oryginalnej ramce.
            To był wyjątkowy dzień pełen radości, uśmiechu i dumy. ❤️

Dziękujemy za spotkanie i życzymy wszystkiego najpiękniejszego! 🥳🌷

• NIECH ŻYJE BAL! 🥳

• Dziś w naszej szkole odbył się bal karnawałowy, który był zwieńczeniem nauki w pierwszym semestrze roku szkolnego. Przepiękne stroje, nietuzinkowe tańce, zabawne gry i konkursy pozwoliły poczuć, iż już jutro rozpoczną się długo wyczekiwane ferie! 💃🕺
            Dodatkowo znów udało się sprzedać sporą ilość smakowitych ciast, dzięki czemu szkoła kolejny raz z dużym zaangażowaniem wsparła Górę Grosza!
            Wyniki tej zbiórki już wkrótce!

SAMBA! 🔥

• Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

• Babcia i Dziadek to słowa, które kojarzą się  każdemu z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.
            Dzieci przedszkolne gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.

Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy „zapukają” do drzwi naszej szkoły.

Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które wyćwiczyły specjalnie na tę uroczystość.

Na koniec Dziadkowie zostali obdarowani prezentami, które ich wnuczęta własnoręcznie przygotowały.

• Dzień Babci i Dziadka w klasie III

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA TO RADOŚĆ I GRATKA!

Babcia to najpiękniejsze słowo świata. Uśmiech aniołów przeniesiony na Ziemię.

Dziadek ma uszy, które naprawdę słuchają, ramiona, które zawsze trzymają, miłość, która nie ma końca i serce zrobione ze złota.

W czwartkowe przedpołudnie klasa III gościła swoje babcie i dziadków. Uroczysta lekcja była świetną okazją do wyrażenia ogromnej wdzięczności za trud, który wkładają w wychowanie i opiekę swoich wnucząt.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, młodzieńczej energii, pociechy z wnuków oraz nadziei w to, że każdy dzień będzie lepszy.

• ⬇⬇⬇

• Zapraszamy rodziców na spotkanie z wychowawcami klas:

26 stycznia 2023r.

- godz. 16 30-grupy przedszkolne i klasa I-III;

- godz. 17 00- klasy IV-VIII.

• Aktywna przerwa

• W piątek podczas aktywnej przerwy odbyły się klasowe rozgrywki gier planszowych.😁
            Czas umilała nam muzyka Mozarta i innych słynnych kompozytorów. 🎶Oto krótka relacja z wydarzenia.🤩

• Urodziny Patrona Szkoły 💐

• 12 stycznia 1929 r. w Ligocie na świat przyszedł Kazimierz Kremer...
            W dniu jego urodzin najważniejsze wydarzenia z życia PATRONA naszej SZKOŁY, społeczności szkolnej przedstawiły uczennice kl. VIII Ola, Marta i Tamara. Po lekcjach zapaliliśmy znicze i złożyliśmy kwiaty na mogile pana Kremera.