• 🎓🎓🎓

• Koniec lekcji, klasówek i prac domowych - rok szkolny 2022/2023 ZAKOŃCZONY, a przed nami dwa miesiące wakacji.☀️☀️☀️

Uroczyste zakończenie roku szkolnego zgromadziło w progach naszej szkoły wielu gości, m.in. Pana Mateusza Federa Burmistrza Strzelec Krajeńskich, Pana Piotra Kristela  przedstawiciela Spartherm Sp. z o.o., Pana Zbigniewa Bortnowskiego właściciela Intermarche w Strzelcach Krajeńskich. Wyżej wymienieni otrzymali statuetkę „Przyjaciel Szkoły”. Dyrektor szkoły Pan Romuald Kimet wręczył świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy, nagrody dla tych, którzy wyróżnili się w nauce, zachowaniu i w sporcie.

Tytuł Prymusa Szkoły otrzymały Aleksandra Augustyniak i Marta Augustyniak.
            Zakończenie roku to czas pożegnań, mury naszej szkoły opuściła klasa VIII. Był to moment wzruszający, bowiem po wakacjach ósmoklasiści zmierzą się z kolejnymi wyzwaniami.

Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze, trzymamy za Was kciuki!

Nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć nam wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji!☀️⛱☀️⛱🏖🏝

Do zobaczenia 4 września.

• Mistrzostwa lekkoatletyczne

• Ostatni sportowy wyjazd naszych uczniów w tym roku szkolnym, więc trzeba było zadbać o dobry występ! 🥳
            Do Słubic na Mistrzostwa Województwa Młodzików (2008-2009) w Lekkiej Atletyce wybraliśmy się w 12-osobowym składzie. Sporo dobrych biegów sprinterskich i na dłuższych dystansach, dobre skoki w dal, aż w końcu upragniony medal Wojtka Kubisia w skoku wzwyż!
            Wojtek zdobył brązowy medal pokonując poprzeczkę na wysokości 165 centrymetrów i już teraz zapowiada poprawę tego wyniku w następnym roku szkolnym! 🤩

Gratulacje dla naszych lekkoatletów! 👏👏👏

• Warsztaty muzealne

• #polinmuseum

Kipa, jesziwa czy jidysz to terminy, które nie są już obce uczniom klas VII i VIII. Wzięli oni udział w zajęciach online organizowanych przez POLIN – Muzeum Historii Żydów Polskich. Temat spotkania „Dylematy młodych” pozwolił na rozwinięcie dyskusji czy problemy współczesnych młodych ludzi oraz nastolatków z przedwojennej Polski są podobne. Czy racja zawsze leży po jednej stronie i czy po latach nadal można liczyć na pojednanie. Mamy nadzieję, że to początek ciekawych spotkań z ludźmi z całej Polski.

• Wycieczka przedszkolaków

• W środę 7 czerwca przedszkolaki wybrały się do Barlinka na Ranczo w Dolinie Płoni.
            Na miejscu czekało na dzieci wiele atrakcji, czego dowodem są uśmiechnięte twarze.

Był to wspaniały i aktywny dzień!🥰

• Dzień Dziecka na sportowo

• Mistrzostwa szkoły w biegach przełajowych i grach drużynowych, konkursy sportowe z nagrodami, tańce, przepyszne jedzenie, a przede wszystkim masa pięknych i szczerych uśmiechów.
            Ach, cóż to był za dzień dziecka! 😍😍😍

Wszystkim dzieciom - tym małym i tym dużym życzymy wszystkiego dobrego w dniu ich święta! 🥳🥳🥳

• Dzień Mamy i Taty

• Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla Rodziców. ❤️
            Uczniowie klas I – III postanowili uczcić to święto uroczyście i zaprosili gości do swoich klas. Dzieci z oddziałów przedszkolnych zaprezentowały bogaty program artystyczny w sali gimnastycznej. Po występach dzieci wręczyły rodzicom drobne upominki.
            Wszystkie spotkania przebiegły w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadną w pamięci dzieci i rodziców.🥰