• Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I - III

•    Publiczna Szkoła Podstawowa w Bobrówku realizuje projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Rozwijamy zdolności, pokonujemy trudności .
             Projekt realizowny jest w formie następujących zajęć dla uczniów klas I - III:

1. Zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, w tym także zagrożonych ryzykiem dysleksjii;
          2. Zajęcia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych;
          3. Gimnastyka korekcyjna dla dzieci z wadami postawy.

Cel główny projektu:
                                         Wsparcie w okresie realizacji projektu indywidualnego rozwoju uczniów klas I - III,                                                dostosowanego do zdiagnozowanych potrzeb edukacyjnych uczniów oraz możliwości                                          psychofizycznych.

W ramch realizowanego projektu doposażono bazę dydaktyczną szkoły na kwotę 20. 971,93 zł.

Zapraszamy do Albumu fotograficznego: galeria: Zajęcia w ramach indywidualizacji