Plan lekcji 2022/2023
KLASA I
Nr
Godz
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
1
7:45- 8:30
e_wczesnoszkolna
e_wczesnoszkolna
e_wczesnoszkolna
j. niemiecki
religia
2
8:35- 9:20
wych. fiz.
wych. fiz.
wych. fiz.
e_wczesnoszkolna
e_wczesnoszkolna
3
9:35-10:20
e_wczesnoszkolna
e_wczesnoszkolna
e_wczesnoszkolna
e_wczesnoszkolna
e_wczesnoszkolna
4
10:35-11:20
e_wczesnoszkolna
e_wczesnoszkolna
ed. informatyczna
e_wczesnoszkolna
e_wczesnoszkolna
5
11:35-12:20
j. niemiecki
ZRKreligia
6 12:25- 13:10 KLASA II
Nr
Godz
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
1
7:45- 8:30
wych. fiz.
e_wczesnoszkolna
religia e_wczesnoszkolna e_wczesnoszkolna
2
8:35- 9:20
e_wczesnoszkolna
e_wczesnoszkolna
e_wczesnoszkolna
e_wczesnoszkolna wych. fiz.
3
9:35-10:20
ed. informatyczna
wych. fiz.
e_wczesnoszkolna
e_wczesnoszkolna
e_wczesnoszkolna
4
10:35-11:20
e_wczesnoszkolna
religia
j. niemiecki
e_wczesnoszkolna
j. niemiecki 5
11:35-12:20
ZRK
e_wczesnoszkolna religia
6 12:25 - 13:10 KLASA III
Nr
Godz
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
1
7:45- 8:30
wych. fiz.
e_wczesnoszkolna
e_wczesnoszkolna e_wczesnoszkolna e_wczesnoszkolna
2
8:35- 9:20
e_wczesnoszkolna
e_wczesnoszkolna
e_wczesnoszkolna
e_wczesnoszkolna wych. fiz.
3
9:35-10:20
e_wczesnoszkolna
wych. fiz.
e_wczesnoszkolna
e_wczesnoszkolna
ed. informatyczna
4
10:35-11:20
e_wczesnoszkolna
j. niemiecki
e_wczesnoszkolna
religia
ed. wczesnoszkolna
5
11:35-12:20
ZRK
religia
j. niemiecki
6. 12:25-13:10 KLASA IV
Nr
Godz
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
1
7:45- 8:30
informatyka
matematyka
j. niemiecki
zzw.
technika
2
8:35- 9:20
muzyka
religia
matematyka
j. polski
matematyka
3
9:35-10:20
w.f.
j. niemiecki
historia
przyroda
plastyka
4
10:35-11:20
matematyka
j. polski
religia
j. niemiecki
w.f.
5
11:35-12:20
j. polski
w.f.
j. polski
w.f.
6
12:25-13:10
j. polski
wżr
k. polonistyczne
przyroda
7
13:15-14:00
8
14:05-14:50
KLASA V
Nr
Godz
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
1
7:45- 8:30
j. niemiecki
w.f.
w.f.
w.f.
w.f.
2
8:35- 9:20
matematyka
j.niemiecki
j. niemiecki
religia
geografia
3
9:35-10:20
matematyka
muzyka
religia
j. polski
matematyka
4
10:35-11:20
j. polski
historia
matematyka
informatyka
technika
5
11:35-12:20
j. polski
j. polski
j. polski
historia
wżr 6
12:25-13:10
zzw
plastyka
biologia
ZRK
7
13:15-14:00
8
14:05-14:50
KLASA VI
Nr
Godz
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
1
7:45- 8:30
zrk
geografia
matematyka
historia
zzw
2
8:35- 9:20
j. polski
matematyka
religia
j. polski
historia
3
9:35-10:20
plastyka
religia
matematyka
j. niemiecki
w.f.
4
10:35-11:20
j. niemiecki
j. polski
w.f.
w.f.
j. polski
5
11:35-12:20
matematyka
technika
j. niemiecki
muzyka
6
12:25-13:10
biologia
j. polski
w.f.
7
13:15-14:00
wżr informatyka 8
14:05-14:50
KLASA VII
Nr
Godz
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
1
7:45- 8:30
biologia
j. angielski
religia
muzyka
biologia
2
8:35- 9:20
j. angielski
matematyka
j. polski
wf
j. niemiecki
3
9:35-10:20
j. niemiecki
matematyka
j. niemiecki
wf
j. polski
4
10:35-11:20
w.f.
zzw.
j.polski
plastyka
matematyka
5
11:35-12:20
matematyka
chemia
w.f.
informatyka
chemia
6
12:25-13:10
geografia
w.f.
geografia
fizyka
j. polski 7
13:15-14:00
historia j.polski historia religia 8
14:05-14:50
zrk d.z. KLASA VIII
Nr
Godz
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
1
7:45- 8:30
matematyka
religia
j. polski
j.polski
historia
2
8:35- 9:20
j. niemiecki
j. angielski
geografia
j. niemiecki
j. angielski
3
9:35-10:20
biologia
matematyka
wf
matematyka
WOS
4
10:35-11:20
j. polski
fizyka
WOS
fizyka
j. polski
5
11:35-12:20
wf
EDB
matematyka
chemia
j. polski 6
12:25-13:10
historia
wf
zzw
religia
maematyka 7
13:15-14:00
k. polonistyczne
k. matematyczne j. niemiecki wf 8
14:05-14:50
informatyka